Avion, spol. s r.o., Žilina
Autorizovaný predaj a servis vozidiel Subaru

Dizajn

Odvážnejší vzhľad v štýle filozofie Dynamic x Solid.

Unikátna silueta vozidiel BEV dostala dizajn karosérie, z ktorého vyžaruje výkon a robustnosť SUV – s plynulým vodorovným prechodom od šesťuholníkovej mriežky chladiča a zvnútra rozšírenou dynamickou konštrukciou blatníkov. Konštrukciou svetiel sa SOLTERRA jasne definuje ako Subaru a z výsledného inovatívneho dizajnového riešenia vyžaruje jedinečnosť a výnimočnosť.
 
 

V interiéri sa podarilo vytvoriť komfortné prostredie s veľkorysým priestorom a dostatkom miesta na všetkých sedadlách – a to znížením prístrojového panela, rozšírením priestoru vďaka jedinečným špecifikáciám vozidiel BEV a použitím veľkého strešného okna.

Dizajn exteriéru

Exteriérové prvky výbavy

LED svetlomety s automatickou reguláciou sklonu

Predné LED svetlá do hmly

Zadné združené LED svetlá

Dizajn interiéru

Interiérové prvky výbavy

Páčky pod volantom

Slúžia na okamžité ovládanie úrovne rekuperačného brzdenia podľa jazdných podmienok bez toho, aby ste museli zložiť ruky z volantu.

12,3-palcový stredový displej

Veľký stredový displej kombinuje skvelú viditeľnosť s malými odleskmi, čo zaručuje maximálnu čitateľnosť. Poloha displeja je dôkladne premyslená, aby sa vylepšil pocit priestoru a zároveň bolo používanie čo najjednoduchšie.

Panoramatická strecha

Panoramatická strecha zdôrazňuje pocit priestrannosti. Elektricky ovládané roletky zabraňujú prenikaniu ostrého svetla a tepla z priameho slnečného žiarenia.