Avion, spol. s r.o., Žilina
Autorizovaný predaj a servis vozidiel Subaru
Publikované 01. apríl 2020

Forester e-BOXER – rekordér v bezpečnosti

Forester

V poslednej dobe ľudia stále viac vnímajú dôležitosť bezpečnosti vo vozidlách. Pre Subaru nie je bezpečnosť nový pojem ani marketingový ťah a to, že to Subaru myslí s bezpečnosťou naozaj vážne dokazuje aj nový Forester e-BOXER, ktorý by mohol dostať pokojne označenie rekordér v bezpečnosti.

Myslím, že pri počte áut, ktoré v dnešnej dobe stretnete na ceste je naozaj pre každého najdôležitejšie, aby dorazil do svojho cieľa bezpečne. Zodpovednosť rastie, keď v aute veziete okrem seba aj svojich blízkych, rodinu prípadne deti.

A tu prichádza nový Forester e-BOXER!  Po celom svete zbiera tie najvyššie ocenenia, preto by som rád pár z nich bližšie predstavil.

Päť hviezdičiek v testoch bezpečnosti už dnes nie je problém pre väčšinu vozidiel a preto každá organizácia, ktorá testuje bezpečnosť má aj ocenenia pre najbezpečnejšie vozidlá v každej kategórii.

Podobné články

16. jún 2020

Subaru Impreza e-BOXER

Impreza
13. december 2018

Ako funguje Subaru Eyesight?

EyeSight spoznáte jednoducho podľa dvoch malých stereo kamier, nachádzajúcich sa naľavo a napravo od vnútorného spätného zrkadla. To sú vlastne jeho oči, pozerajúce sa vpred, pričom ich zorné pole je limitované približne 35-stupňovým uhlom a vzdialenosťou okolo 110 metrov.

18. február 2020

Bestseller na Slovensku: Subaru Outback

Outback