Avion, spol. s r.o., Žilina
Autorizovaný predaj a servis vozidiel Subaru

Nový výkon, viac možností

Sila elektromobilu na ceste i v teréne

Farba exteriéru
Harbor Mist Grey Pearl
Dark Blue Mica
Emotional Red 2
Platinum White Pearl Mica
Precious Metal
Black
Harbor Mist Grey Pearl / Black

Interiér

Technológie

Pohon všetkých kolies (AWD) tvorí podstatu záväzku spoločnosti Subaru k bezpečnej jazde. Dva elektromotory eAxle v modeli SOLTERRA nezávisle poháňajú predné a zadné kolesá a zabezpečujú dokonalú reguláciu krútiaceho momentu, vďaka čomu sa systém AWD od spoločnosti Subaru posunul na ešte vyššiu úroveň. Systém X-MODE a nová funkcia Grip Control navyše zaručujú aj na nespevnených cestách výkon, ktorý by ste od elektromobilu nečakali.

Zistiť viac

Batériové elektrické vozidlo

Pohon auta na elektrinu otvára svet nových možností: novovyvinutá GLOBÁLNA PLATFORMA e-SUBARU s kompaktným vysokokapacitným akumulátorom integrovaným do rámu vozidla prináša väčšiu mieru tuhosti. Predné a zadné elektromotory eAxle zaisťujú lepšiu ovládateľnosť, väčšiu bezpečnosť a tichú odozvu, akou sa môže pochváliť len elektromobil.

Zistiť viac

Bezpečnosť

V oblasti bezpečnosti sa spoločnosť Subaru vydala opäť o niečo ďalej a už viac ako päťdesiat rokov znova a znova testuje pokročilé bezpečnostné systémy. SOLTERRA prináša kompletný rad našich inovatívnych systémov na prevenciu a predchádzanie kolíziám, napríklad systém SUBARU Safety Sense*, ako aj GLOBÁLNU PLATFORMU e-SUBARU – našu doteraz najpevnejšiu platformu, ktorá chráni aj akumulátor. Vďaka našej univerzálnej a všestrannej bezpečnostnej výbave sme čoraz bližšie k beznehodovej budúcnosti.

Zistiť viac

Dizajn

Unikátna silueta vozidiel BEV dostala dizajn karosérie, z ktorého vyžaruje výkon a robustnosť SUV – s plynulým vodorovným prechodom od šesťuholníkovej mriežky chladiča a zvnútra rozšírenou dynamickou konštrukciou blatníkov. Konštrukciou svetiel sa SOLTERRA jasne definuje ako Subaru a z výsledného inovatívneho dizajnového riešenia vyžaruje jedinečnosť a výnimočnosť.

Zistiť viac

Konektivita

Mobilná aplikácia SUBARU Care, prepojená s vozidlom a jeho multimediálnym systémom, vám prináša novú úroveň pripojenia a pohodlia. Prostredníctvom smartfónu vám umožňuje získať na diaľku prístup k celému radu informácií a funkcií a ovládať ich, vďaka čomu zostanete v spojení s modelom SOLTERRA, aj keď v ňom práve nie ste.

Zistiť viac

Výbavy Subaru Solterra

PREMIUM

Max. rýchlosť 160 km/h
Zrýchlenie 0-100 km/h 6.9s
Dojazd na jedno nabitie podľa WLTP 414 km
Kapacita akumulátora 71.4 kWh

20-palcové disky kolies z hliníkovej zliatiny
Sedadlá čalúnené syntetickou kožou
12,3-palcový stredový displej navigácie a audiosystému
10 reproduktorov Harman/Kardon + subwoofer + 8-kanálový zosilňovač
Bezdrôtová nabíjačka

STYLE

Max. rýchlosť 160 km/h
Zrýchlenie 0-100 km/h 6.9s
Dojazd na jedno nabitie podľa WLTP 414 km
Kapacita akumulátora 71.4 kWh

18-palcové disky kolies z hliníkovej zliatiny
Látkové sedadlá
12,3-palcový stredový displej navigácie a audiosystému
6 reproduktorov
12-voltová elektrická zásuvka (na stredovom paneli)