Avion, spol. s r.o., Žilina
Autorizovaný predaj a servis vozidiel Subaru

Dizajn

Evolúcia dizajnu v duchu filozofie BOLDER = ODVÁŽNEJŠÍ

„BOLDER“ predstavuje ďalšiu vývojovú etapu dizajnovej koncepcie „Dynamic x Solid“ (dynamickosť x solídnosť). Vyjadruje typické hodnoty vozidiel SUBARU „potešenie z jazdy a pocit istoty“ v novom odvážnom štýle.

Dizajn exteriéru

Exteriérové prvky výbavy

LED svetlomety

Aby vás ostatní videli cez deň a aby ste vy dobre videli v noci. Štýlové LED svetlomety s funkciou stretávacích a diaľkových svetiel s automatickou reguláciou sklonu lúča a natáčaním podľa riadenia, vychádzajúce zo šesťuholníkovej masky chladiča, zdôrazňujú elegantný a solídny charakter vozidla.

18-palcové zliatinové disky kolies

Tieto 18-palcové zliatinové disky kolies s robustným dizajnom sa dodávajú s pneumatikami 225/55 R18.

Mriežka chladiča

Rozšírená šesťuholníková mriežka chladiča s výrazným, štýlovým vzhľadom, v línii ktorej sa vynímajú svetlomety a svetlá do hmly, dodáva vozidlu robustný vzhľad.

LED svetlá do hmly

Lepšia viditeľnosť v noci a zlom počasí. Okrúhle LED svetlá do hmly sú umiestnené vyššie, aby osvetľovali väčšiu plochu, pričom zdôrazňujú jazdné schopnosti a praktickosť vozidla.

Strešné lišty

Na strešné lišty pohodlne dočiahnete vďaka stúpadlám na prahoch zadných dverí. Batožinu alebo príslušenstvo môžete bezpečne pripevniť pomocou otvorov na lano.

Dizajn interiéru

Interiérové prvky výbavy

Apple CarPlay a Android Auto

Rozhrania Apple CarPlay*¹ a Android Auto*² umožňujú používať dnešné najpopulárnejšie aplikácie. Vďaka technológii rozpoznávania hlasu môžete ovládať rôzne funkcie vozidla bez použitia rúk. To minimalizuje rozptyľujúce vplyvy pri šoférovaní a zvyšuje mieru bezpečnosti.

Batožinový priestor

Batožinový priestor so širokým otvorom a hranatým profilom uľahčuje nakladanie a vykladanie objemných predmetov, ako aj ich uloženie bez toho, aby ste ich museli nakloniť. Sklopné zadné sedadlá delené v pomere 60/40 majú operadlá optimalizované tak, aby po ich sklopení vznikla rovná plocha, ktorá uľahčuje nakladanie dlhých predmetov. Bočné steny batožinového priestoru sú navyše vyrobené z odolného materiálu, ktorý sa jednoducho čistí a na ktorom si nečistoty či škrabance ani nevšimnete. Vďaka tomu si môžete bez stresu vychutnať všetky outdoorové aktivity.

Systém monitorovania vodiča (DMS)

DMS*³ je špičkový bezpečnostný systém, ktorý pomocou špeciálnej kamery a softvéru na rozpoznávanie tváre dokáže u vodiča zistiť známky únavy alebo straty pozornosti. Dokáže rozpoznať až päť vopred zaregistrovaných vodičov, pre ktorých si do pamäte ukladá individuálne nastavenia, aby im pri šoférovaní mohol poskytnúť komfort prispôsobený ich potrebám.

Prémiový audiosystém s reproduktormi Harman/Kardon

Prémiový audiosystém s najnovšou technológiou Harman/Kardon GreenEdge obsahuje 9 reproduktorov Harman/Kardon, vďaka čomu – spolu s vylepšenou akustikou – dokáže ponúknuť ešte bohatšie zvukové zážitky.

Elektricky ovládané dvere batožinového priestoru

Elektricky ovládané dvere batožinového priestoru poskytujú prístup k batožinovému priestoru pomocou jediného spínača, čo oceníte, keď budete mať plné ruky. Pomocou praktického vnútorného spínača zámku môžete zatvoriť dvere batožinového priestoru a súčasne zamknúť celé vozidlo.

Háčiky na zachytenie nákladu

Pri používaní vozidla určite oceníte 12 V napájaciu zásuvku, spínač sklápania zadných sedadiel a háčiky na tašky v batožinovom priestore. Špeciálne háčiky umožňujú používať praktickú sieť na upevnenie batožiny. Vďaka dvom horným háčikom na zachytenie nákladu*⁴ zas možno efektívne využiť vysoký batožinový priestor, keď je vozidlo zaparkované.

LED osvetlenie batožinového priestoru a dverí batožinového priestoru

Toto LED osvetlenie oceníte pri outdoorových aktivitách. Poskytuje lepšie osvetlenie batožinového priestoru a širšie pokrytie priestoru okolo nôh.

Odkladací box v stredovej konzole

Odkladací box v stredovej konzole ponúka dostatok priestoru na uloženie elektronických zariadení, napríklad malých tabletov. V jeho vnútri navyše nájdete praktickú 12-voltovú zásuvku.